Hodnotenie zápasu: Ženy prehrali s minuloročným majstrom

Zápas ktorý sme prehrali s Partizánom Bardejov 1:3 zhodnotil Roman Jasovský.

Vedeli sme, že nás čaká veľmi ťažký súper a samotný zápas to aj potvrdil. Úradujúci majster a účastník tohtoročnej Ligy majstrov hral od úvodu otvorený a kvalitný futbal a my sme sa snažili eliminovať jeho silné stránky a využiť slabiny, čo sa nám prvý polčas aj darilo, keďže sme sa ujali vedenia po vydarenej kombinácii a vtipnom zakončení Kršjakovej 1:0. Súper krásnou a ťažko chytateľnou strelou z diaľky vyrovnal a stretnutie sa začalo odznova. V druhom polčase nás súper pritlačil a veľmi ťažko sme odolávali jeho tlaku, čo potvrdil aj dvoma gólmi, keď sme nedokázali ubrániť súperove hráčky v našom pokutovom území. Myslím si, že sme si hanbu výsledkovo, ani hrou neurobili a zápas nám dal ´dalšiu školu. V tomto stretnutí sme mohli len prekvapiť, výsledkovo sa to nepodarilo, herne do 60-tej minúty určite milo áno. Naďalej sa presviedčame, že so všetkými družstvami z I.ligy sa dá hrať kvalitný, otvorený futbal, čo nám len vyhovuje, pretože v druhej lige väčšina družstiev proti nám hrala veľmi deštruktívne a to naše hráčky znechucovalo.

Opäť mi je veľmi ťažko určiť našu najlepšiu hráčku, pretože to by si zaslúžil celý kolektív, ale ak mám určiť, tak Beátu Buranovú, ktora spolu s Hanou Hozzánkovou riešila veľmi ťažké situácie v defenzíve a perfektne obe odoberali lopty súperovým ofenzívnym hráčkam. Od hostí sa mi veľmi páčil výkon strednej obránkyni Maje Dimitrijevič, ktorá bola nepriechodná a navyše svoj kvalitný výkon korunovala aj gólom do našej siete