Hodnotenie zápasu: Ženy v Banskej Bystrici víťazne

Šieste kolo I. ligy žien náš tím žien odohral v Banskej Bystrici proti Sport Ladies Club. Zápas pre nás skončil pozitívne a to výhrou 2:1. V šiestich kolách sme zatiaľ nazbierali 12 bodov za 4 výhry a 2 prehry. Zápas s Banskou Bystricou zhodnotil Roman Jasovský:

Uvedomovali sme si, že nás nečaká ľahké stretnutie a to sa aj potvrdilo. V prvom polčase to bol bojovný a vyrovnaný zápas, no v druhom polčase sme boli už lepším družstvom a víťazstvo sme si určite zaslúžili. Škoda len, že sme nepremenili naše šance, ktoré sme si vypracovali za stavu 2:0 a tak namiesto 3, či 4:0 pre nás sme po chybnej rozohrávke v strede poľa dovolili v samom závere súperovi zbytočne znížiť na 1:2. Družstvo chválim za kolektívny bojovný výkon v tomto stretnutí, kde sa potvrdilo, že v Banskej Bystrici sa ich štýlom hry nehrá ľahko. Som rád, že sa nám podarilo eliminovať súperové silné stránky a presadiť sa cez ich slabiny. Opäť sa mi ťažko vyberá naša najlepšia hráčka, pretože vždy preferujem víťazstvo kolektívu, ako jednotlivca, no dnes si to zaslúži Daniela Jendrušová, ktorá okrem toho, že strelila naše oba góly hýrila ofenzívnou aktivitou a bola veľmi užitočná aj v defenzíve.  Zo súperových hráčok nám najviac hrozila Adriana Briššová.

28.10. 2017 odohráme domáci zápas s ŠKF VIX Žilina o 13:00.

Z dôvodu technických problémov je k dispozícií len prvý polčas zápasu proti Sport Ladies Club Banská Bystrica.