Turnajový víkend prípraviek

Počas víkendu sa prípravky do 8 a 10 rokov zúčastnili dovedna na 4 turnajoch. Každý hráč mal vďaka tomu dostatok herného času. Víkend zhodnotili tréneri Roman Jajcay a Tomáš Jurišta.

Prípravka U8

Prípravka U8 sa zúčastnila turnaja v Petržalke ,kde obsadili pekné tretie miesto.V skupine mali Bernolákovo ,Slovenský Grob, DAC Dunajská streda. Iba o skóre sme boli druhý v skupine a hrali o tretie miesto. Výhrou  nad Studienkou 5 :0 sme obsadili tretie miesto. Chalani ukázali pekný kombinačný futbal, množstvo pekných kombinácií. Za najlepšieho strelca bol vyhlásený náš Filip Miazga.
Výsledky:
Bernolákovo-NMŠK          1:1
Slovenský Grob – NMŠK   1:2
DAC – NMŠK                     0:3

Prípravka U10

Prípravka U 10 sa cez víkend zúčastnila troch turnajov. V sobotu sme hrali v Tomášove ,kde sme dali šancu chalanom, ktorý mali odohratých minút v poslednom období. Počas nedele sme sa zúčastnili dvoch turnajov. Ráno sme boli v Karlovej vsi, kde sme odohrali tri prípravné zápasy. Chalani dominovali vo všetkých herných činnostiach. Hrali sme rýchly kombinačný futbal s množstvom striel. Hralo sa na zmenšenom ihrisku, na hádzanárske brány a systémom štyria na štyroch. Poobede sme hrali ďalší turnaj v Šamoríne.

Výsledky turnaja v Karlovej Vsi:
Karlová ves A – NMŠK1:4
Karlová ves B – NMŠK 2:5
Fšk K.Hanku – NMŠK. 3:3

Výsledky turnaja v Šamoríne:
Dunajská Lužna – NMŠK   3:2
Šamorín A – NMŠK            3:3
Šamorín B – NMŠK            5:2
Vrakuňa – NMŠK                6:2
Senec – NMŠK                   2:5